Sztukateria gipsowa zewnętrzna

Pasjonujesz się sztukaterią? Uwielbiasz elegancję i szyk? A może jesteś na etapie wykańczania swojego domu z zewnątrz i poszukujesz inspiracji? Bez względu na powód jesteśmy w stanie Ci pomóc! Rozwiązaniem Twoich problemów jest sztukateria gipsowa zewnętrzna, którą wykonujemy z dodatkiem silikonowej emulsji do hydrofobizacji w masie wyrobów gipsowych. Dzięki zastosowaniu silikonowej emulsji zdobienia i elementy gipsowe stają się bardziej trwałe i zyskują dodatkową odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu sztukateria gipsowa zewnętrzna zagwarantuje Ci niesamowity dekor elewacji domu bądź kamienicy przez bardzo długie lata. Co więcej sztukateria gipsowa zewnętrzna zbrojona jest za pomocą włókna szklanego, co również wpływa na podniesienie poziomu jej wytrzymałości. Zainteresowany? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Sztukateria gipsowa zewnętrzna – do hotelu, restauracji i innych

W ofercie naszego sklepu posiadamy bardzo wiele produktów, które zadbają o oryginalny wygląd Twojej nieruchomości od strony zewnętrznej. Sztukateria elewacyjna to doskonały sposób na nadanie niesamowitego stylu wyróżnienie:

  • restauracji
  • hotelu
  • kamienicy 
  • domu
  • i innych lokali

Dzięki sztukaterii gipsowej kamienica, której jesteś właścicielem znacząco przebije się na tle pozostałych budynków w okolicy. Zastosowanie dekorów gipsowych na elewacji hotelu czy lokalu przyciągnie uwagę klientów i z całą pewnością wywoła wśród nich zachwyt. Dodatkowo decydując się na sztukaterię zewnętrzną z gipsu z naszej strony masz pewność, że kupujesz produkty o nieskazitelnej jakości oraz znakomitej wytrzymałości. Gwarancją tego jest doświadczenie, które posiada nasza firma. Jesteśmy na rynku już od 2007 roku, a w naszej firmie zatrudnione są osoby, których pasją od zawsze była sztukateria. Dzięki temu możesz być spokojny, że każdy element sztukaterii gipsowej zewnętrznej zostanie przez nas dopracowany i wykonany w sposób wzorowy.  Już teraz odmień oblicze swoich nieruchomości i skorzystaj z oferty ARTBUD już dziś!

Nasze Realizacje Sztukaterii Gipsowej Zewnętrznej

Sztukateria gipsowa zewnętrzna dla klientów indywidualnych i firm

Zainteresowała Cię nasza oferta, ale nie jesteś przekonany czy możesz z niej skorzystać jako osoba prywatna? Rozwiejemy Twoje wątpliwości – firma ARTBUD nastawia się na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Co za tym idzie również osoby prywatne mogą zgłosić się do nas i odmienić swoją posiadłość o sztukaterię gipsową zewnętrzną! Ponadto dla każdego z naszych klientów oferujemy własny montaż. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz podejmij decyzję co do sztukaterii gipsowej na zewnątrz!

 

Najwyższa jakość

Sztukateria gipsowa jest solidnym elementem wykonanym z gipsu sztukatorskiego firmy KANUF, zbrojonego siatką z włókna szklanego.

Transport

Zapewniamy dostarczenie towaru transportem własnym lub za pośrednictwem firmy kurierskiej, dzięki czemu szybko i sprawnie zrealizujemy Państwa zamówienie.

Próbka gratis

Jeśli masz wątpliwości jaki wzór sztukaterii wybrać, możesz zamówić darmową próbkę.

Scroll to Top